סיפורי

הצלחה

כוכב השחר

ישוב עם תשתית ישנה הכולל משק חקלאי מאד מפותח. אחד האתגרים הינו להבטיח התנהלות כלכלית של משק מוניציפאלי ליד משק חקלאי כשכל משק מנוהל כמשק סגור, עצמאי וכלכלי. כבר הרבה שנים מצליחים לעמוד על פחת חד ספרתי למרות ניסיון בהשקעה מינימאלית בשיקום התשתיות. ב2021, חברת אקובית הגישה ערעור לחברת מקורת על טעויות חישוב בהיזון חוזר, הבדיקה שלנו התפרסה על פני כמה שנים : הישוב קיבל זיכויים המסתכמים ב 260,000 ₪!

רחלים

הישוב פנה לאקובית בעקבות פחת גבוה של כ18%. הספק הרשמי – רחלים- מספק מים לישוב נוסף – נופי נחמיה. העבודה כוללת בעצם ניהול של 2 ישובים נפרדים ועצמאים. בסוף 2021, סיימנו את השנה עם פחת שנתי העומד על 5%! הישוב לא נדרש לבצע השקעות מרובות בתשתיות, ההישג הינו בזכות שיפור שליטה על התשתיות וטיפול נקודתי איפה שצריך. כל ההשקעה נבחנת לפי עיקרון עלות מול תועלת!

איתמר

הישוב ביחד עם מ.א. שומרון ואמנה פנו לחברת אקובית בעקבות גרעון שנתי של 350,000 ₪ הקשור למים. הישוב מתפרס על 13 ק"מ של קו מים המחבר את הישוב לגבעות מרוחקות. האתגרים של אקובית היו:
  • לשפר את אמינות התשתיות בו בזמן שאף גורם הינו מעוניין להשקיע משאבים עבור גבעות שאינן חלק מישוב איתמר.
  • לשפר את השליטה באזור לא מוסדר הן מבחינת תשתיות זמניות הפרוסות ללא שום תכנון והן מבחינת אוכלוסיה שאינה חלק מהישוב הרשמי.
לאחר שנה של עבודה הצלחנו עם מינימום של השקעה להוריד את הפחת לערך חד ספרתי ולהפוך את המשק למאוזן. ב2021, חברת אקובית הגישה ערעור לחברת מקורת על טעויות חישוב באיזון חוזר, הבדיקה שלנו התפרסה על פני כמה שנים: הישוב קיבל זיכוי חד פעמי של 60,000 ₪!

פסגות

אחלה בחלה של חברה!

יוסי לוי

אב הבית של הישוב

ישוב וותיק עם תשתית ישנה שבה כל אירוע שבר הופך למורכב במיוחד יחד עם שכונות קראוונים המתאפיינות בתשתית זמנית ופחות אמינה. בעבר, חלק מהישוב היה מוזן ממשאבת לחץ ישנה שלא עמדה בצרכי האוכלוסייה. פסגות נהנית היום משקט תעשייתי, המשאבה הוחלפה לרווחת הציבור והפחת כבר שנים עומד על ערכים סבירים למרות השקעה מינימאלית בשיקום וחידוש תשתיות. התחושה של התושב ושל הנהלות הישובים שיש על מי לסמוך כבר 10 שנים היא בעצמה סיפור הצלחה!

שילה

חברה שלוקחת אחריות על תחום המים "מקצה לקצה", ולא מחפשת תחומים אפורים בהם היא לא רוצה לגעת. ההתנהלות – מקצועית בכל ההיבטים: ניקיון ואיכות המים, חוקים והנחיות של רשות המים. אקובית דואגים להורדת הפחת למינימום האפשרי וכן לגביה מתושבים ולקוחות בצורה מדויקת ומקצועית. כל זה עם צוות טוב ומסור, זמינות 24/7 לכל בעיה והתייעצות וכאשר יש דילמות – ניתן להתייעץ ולקבל מענה מקצועי.

אילן כהן

מזכיר הישוב

מדובר בישוב וותיק עם תשתית ישנה. מורכבות הניהול כוללת ממשק עם גבעות מרוקחות ומשק חקלאי מאד מפותח. על הספק לשמור על איזון הכלכלי של המשק המוניציפאלי ומשק החקלאי בו בזמן ששומרים על ממשק תקין עם ישובים צעירים המוזנים דרך שילה. במציאות שבה יכולת האספקה של מקורות נמוכה מהצרכים המרובים של הישוב, החקלאים והישובים הצעירים ויכוחים, תחרות, חוסר אימון אפיינו את המתח שבין כל צרכני המים. כניסה של חברת אקובית כגורם חיצוני, מקצועי, ניטרלי הצליחה להשכין שלום בין כל הגורמים והאינטרסים. ב2021, חברת אקובית הגישה ערעור לחברת מקורת על טעויות חישוב בהיזון חוזר, הבדיקה שלנו התפרסה על פני כמה שנים: הישוב קיבל זיכויים המסתכמים ב 200,000 ₪!

בפיתוח

בשבילכם

אנחנו בעיצומו של פיתוח מערכת טכנולוגית לסנכרון ושיקוף חכם של נתונים ושל ביצוע פעולות. עד אז, את כל הפעולות תוכלו לעשות דרך האתר הישן.

שנפגש?

אנחנו בטוחים ביכולת שלנו להואיל לישוב שלכם

ברמה משמעותית!

אפשר גם ליצור איתנו קשר ישירות:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקבוע את הזמן המתאים בשבילכם. תכינו יומנים!